Nazywam się Przemek Kopańczyk

Interesuje się Światem Whisky/Whiskey od 2007 roku, lecz moją profesjonalną przygodę z degustacją zacząłem w 2009 roku. W trakcie mojej przygody opisałem i oceniłem blisko 500 marek Whisky/Whiskey z całego świata. Staram się degustować "Wodę Życia", tak aby poznawać jej wszelkie walory. Ideą mojej fascynacji jest skrupulatna degustacja tego szlachetnego trunku. Nabytą w bezpośredni i pośredni sposób wiedzą na temat "Wody Życia" pragnę podzielić się z większym gronem zainteresowanych tym zagadnieniem.

Staram się aby wszystkie moje Noty Degustacyjne były przede wszystkim łatwe do zapamiętania oraz zrozumienia, nie chce abyście musieli czytać np. 10 zdań, z których musielibyście wyłapywać najważniejsze informacje. Moje opisy mają być krótkie, lecz mają zawierać jak najwięcej danych dotyczących danej Whisky/Whiskey.

Moje oceny poszczególnych Whiskies są w dużej mierze sprawą subiektywną. Moje Noty Degustacyjne oraz Oceny opieram wyłącznie na destylatach, które miałem przyjemność kosztować. Moi Mili możecie się z nimi nie zgadzać, lecz tak naprawdę na tym polega piękny i magiczny świat "Uisge Beatha".

Większość opisanych przeze mnie Whisky/Whiskey otrzymuję w próbkach z wielu źródeł. Sytuacja ta powoduje, iż nie jestem w stanie w 100% potwierdzić autentyczności danej próbki, a co za tym idzie nie mogę ponosić odpowiedzialności za jej zawartość.

Tel: 723 - 150 - 951

worldwhiskybase@gmail.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Decydując się na przeglądanie tej strony, zgadzasz się na ich użycie.